Aktualności

30 i 31 stycznia mieliśmy ponownie okazję do spotkania z Państwem podczas Spotkania Sadowniczego Sandomierz 2019. Wszystkim sadownikom dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszymi drzewkami i proponowanymi przez naszą szkółkę nowymi odmianami jabłoni:

Za nami kolejna edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2019 które odbyły się 9 i 10 stycznia 2019 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu.

W ostatnich dniach zakończyliśmy wykopywanie drzewek z naszej szkółki. Na zdjęciach mogą Państwo ocenić jak wyglądają nasze drzewka w tym sezonie.

Drzewek odmian Gala Schniga® SchniCo(s) Gala Schniga® SchniCo red(s) w tym sezonie ...

Smak z Mutsu, trwałość z Najdareda czyli odmian MUNA w ofercie naszej szkółki. Drzewka dostępne od jesień 2019 roku ! Zapraszamy do składania zamówień

Muna wchodzi wcześnie w owocowanie. Plonuje corocznie i obficie. Ważną zaletą odmiany jest...

19 lutego 2018 roku w kinoteatrze Polonez w Skierniewicach odbyła się uroczysta gala podczas której wręczono wyróżnienia Wokulski Roku 2017. W kategorii grupy producenckie i duże gospodarstwa rolne wyróżnienie otrzymało...

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za tak duże zainteresowanie naszą ofertą i proponowanymi odmianami jabłoni. Nasza szkółka zaprezentowała takie odmiany jabłoni jak: Ligol Red, King Roat Red DeliciousGala Schniga Schnico(s) oraz Gala Schniga Schnico Red(s).

Tak prezentowała się nasza szkółka drzewek owocowych w ostatnich dniach września 2017 roku. Na filmie i zdjęciach mogą Państwo zobaczyć nasz materiał, drzewka 2-letnie, jednoroczne okulanty oraz drzewka 7-miesięczne takich odmian jak...

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem odmianami Gala Schniga® SchniCo(s) oraz Gala Schniga® SchniCo red(s) uruchomiliśmy dedykowaną stronę internetową na której będziemy publikować informacje na temat opisywanych odmian, ich cech oraz wzrostu w sadzie.

Bardzo dziękuje wszystkim sadownikom za liczne rozmowy i duże zainteresowanie naszymi nowymi odmianami/drzewkami jabłoni, które od jesieni 2017 roku będą dostępne w sprzedaży. Do zobaczenia w szkółce oraz podczas kolejnych spotkań sadowniczych ! Jan Kozerski

Dla wszystkich zainteresowanych sadowników przedstawiamy krótki materiał video prezentujący nasze drzewka na około miesiąc przed wykopywaniem. W  materiale m.in. drzewka dwuletnie  knip-boom odmian Reno2, Golden Delicious Reinders,  oraz drzewka 7-miesięczne.